Meniu Uždaryti

ŽYGIS „DRAUGYSTĖS KELIAS“

Penktadienį prasidėjusi kasmetinė kampanija – Europos judumo savaitė – skatina palikti automobilius ir keliauti pėsčiomis arba rinktis aplinkos neteršiančias priemones. Litorinos mokyklos bendruomenė savaitę pradėjo žygiu „DRAUGYSTĖS KELIAS“. Nors buvo daug abejonių ir nerimo, kad žygis neįvyks dėl blogo oro, gamta buvo draugiška puikiai iniciatyvai.

Tad rugsėjo 16 dieną visi mokiniai, padarę apšilimo mankštą, pasiėmę maršruto žemėlapius, įkvėpti fizinio ugdymo mokytojo Tado entuziazmo, iškeliavo. Vieni ėjo trumpiau, kiti – ilgiau, treti, nors buvo tikrai nelengva, įveikė visą „Draugystės kelio“ trasą.

Sudėjus visų išmaniųjų prietaisų rezultatus, žygeiviai gavo net 62,499 žingsnius, kuriuos pavertę kilometrais sužinojo, jog buvo nueita daugiau nei 47 km. Kuro skaičiuoklė informavo, kad žygiuodami vyresnieji sutaupė 6 eurus, o mažieji pasodino 235 virtualius medžius! Taip, taip, jūs neapsirikote – eidami mokinukai išsaugojo du šimtus trisdešimt penkis medžius! Ne veltui sakoma, kur stos du, trys, visada daugiau padarys.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą