Misija, vizija, tikslai

MOKYKLOS MISIJA
Ugdyti savarankišką, laisvą, pajėgų, savo gyvenimą kurti gebantį žmogų, ugdyti mokinių saugumo visuomenėje ir pasitikėjimo visuomene jausmą. Šito siekdama mokykla formuoja dorą bei dvasiškai turtingą, bendradarbiauti gebančią, toliau mokytis ir profesiją pasirinkti pasirengusią, tautiškai ir kultūriškai susipratusią, kūrybingą ir darnos siekti pajėgiančią vaiko asmenybę.
MOKYKLOS VIZIJA
Litorinos mokykla – auganti, moderni, patraukli, vykdanti  kokybišką specialųjį  ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį formalųjį ir neformalųjį ugdymą, teikianti surdopedagoginę pagalbą Vakarų Lietuvos regiono sutrikusios klausos vaikams, jų tėvams (globėjams) ir pedagogams.
PRIORITETAS
Plėtoti ugdytinių komunikacinius gebėjimus – produktyviai mąstyti, kurti, bendradarbiauti, bei informacinę kultūrą – kompiuterinį raštingumą, lietuvių ir užsienio kalbų mokėjimą.
STRATEGINIS TIKSLAS
Užtikrinti kokybišką ugdymo proceso organizavimą ir  gerinti materialinę, techninę ir informacinę bazę.