Laisvos vietos

KLAIPĖDOS LITORINOS MOKYKLA SKELBIA ATRANKĄ Į LAISVĄ DARBO VIETĄ

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimoKlaipėdos Litorinos mokykla skelbia pretendentų atranką užimti biologijos mokytojo pareigoms. Darbo krūvis 0,23 etato. Darbo pradžia nuo 2024 m. rugsėjo 1 dienos. Asmuo norintis užimti šias pareigas, turi turėti surdopedagogo kvalifikaciją, kadangi darbas su mokiniais turinčiais klausos sutrikimą.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • gyvenimo aprašymą;
  • kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Dokumentų originalai pateikiami iki 2024 m. rugpjūčio 26 d. ir patikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai į Klaipėdos Litorinos mokyklą, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu.

Iškilus klausimams prašome kreiptis nurodytais kontaktais: Klaipėdos Litorinos mokykla, Smiltelės g. 22, LT-93146 Klaipėda, tel. +370 633 72 231, el. p. sekretore@litorina.klaipeda.lm.lt