Meniu Uždaryti

Dažnai užduodami klausimai

Šiame puslapyje galite rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie mokyklą, jos veiklą. Jeigu nepavyksta rasti atsakymo, rašykite mums.

 

Dažnai užduodami klausimai

2010-02-09
Ar Klaipėdoje galėčiau gauti informaciją apie klausos aparatus? Jei taip, tai kur?
Informaciją apie klausos aparatus gali suteikti „Biomedikos techninis centras“ (J.Karoso 20, tel.8(46)254441), „Audiomedikos klausos centras“ (M.Mažvydo al.1, tel.8(46)210652) ir „Audiofon“ (Lietuvininkų a. 3, tel.846217118, 867919908). Platesnę informaciją apie UAB „Audiofon“ rasite skiltyje „Svarbi informacija“.

2009-12-14
Kiek kainuoja mokslas ir gyvenimas mokykloje?
Mokslas ir gyvenimas mūsų mokykloje yra nemokamas. Mokiniai maitinami keturis kartus per dieną. Mokykloje gyvena nuo pirmadienio iki penktadienio. Vaikams taip pat yra kompensuojamos kelionės išlaidos.

2009-11-04
Kokias papildomas (be ugdymo) paslaugas teikia Jūsų mokykla?
Klaipėdos kurčiųjų mokykla siūlo Jums:
• kompetetingos pedagogų komandos, darbe naudojančios kokybišką kompensacinę techniką – PHONAK FM sistemą, parenkančios ir efektyviai taikančios naujausius mokymo metodus, konsultacijas ir paslaugas;
• profesionalią specialistų pagalbą vaikams, turintiems kochlearinius implantus;
• individualų, diferencijuotą mokymą mažose mokinių grupėse.

2009-10-30
Mano vaikas visiškai nekalba. Ar jis galės lankyti Jūsų mokyklą?
Taip, galės, nes mokykloje dirba kvalifikuoti specialistai vedantys pamokų ir individualių užsiėmimų metu klausos, tarties ir kalbos lavinimo pratybas, padedančias vaikams išmokti suprasti ir bendrauti valstybine lietuvių kalba.

2009-10-09
Kokios kalbos yra dėstomos Jūsų mokykloje?
Mokykloje vaikai mokomi gimtąja gestų kalba. Taip pat jie mokosi lietuvių ir anglų kalbų.
Ar yra kokių nors būrelių?
Būrelių yra daug ir įvairių, kadangi kiekvienas mokinys yra asmenybė su savo polinkiais ir pomėgiais. Mokykloje veikia gestų kalbos, žurnalistų, informatikos būreliai, sporto sekcija, kurioje vaikai lanko krepšinio, plaukimo, lengvosios atletikos treniruotes, estetikos ir šokių studijos.

2009-09-25
Kas padeda ruošti namų darbus, pasiruošti kontroliniams?
Po pamokų vaikai ruošia namų darbus, rengiasi kontroliniams padedami kvalifikuotų auklėtojų.

2009-06-05
Kur eiti baigus mokyklą?
Baigus mokyklą, mokiniai turi galimybę tęsti mokslus ir įgyti vidurinį išsilavinimą Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre, Klaipėdos Salio Šemerio suaugusiųjų vidurinėje mokykloje.
Profesinis ugdymas vykdomas Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitaciniame profesinio mokymo centre, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykloje.

2009-03-26
Kokį išsilavinimą teikia Jūsų mokykla?
Mūsų mokykloje mokiniai įgyja pagrindinį išsilavinimą.

2009-02-19
Parašykite, kur galima būtų susipažinti su kurčiaisiais, kokiuose forumuose jie bendrauja?
Siūlome Jums apsilankyti svetainėje www.lkd.lt , kurioje rasite daug naudingų nuorodų ir adresų.

2008-11-12
Kur ir kaip išmokti gestų kalbą?
Besidomintys lietuvių gestų kalba, turėtų kreiptis į Lietuvos kurčiųjų draugijos padalinio Klaipėdos teritorinę valdybą (Šermukšnių g. 25), į Klaipėdos apskrities gestų vertėjų centrą (Naujoji Uosto g. 6A) arba į mūsų mokyklos gestų kalbos mokytoją R. Gluškovienę. Jums bus suteikta visa informacija apie šiuo metu vykstančius gestų kalbos kursus.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą