Meniu Uždaryti

UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS

MOKYMAI ŠVĖKŠNOJE

     Ruošdamiesi ugdymo turinio atnaujinimo (UTA) pradžiai Litorinos mokyklos mokytojai gegužės 18 dieną lankėsi Švėkšnos „Saulės“ progimnazijoje. Gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė pasakojo apie naujų bendrojo ugdymo programų rengimą, kompetencijomis grįstą ugdymą, mokinių pasiekimų į(si)vertinimą, metodinės medžiagos, reikalingos atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimui, parinkimą ar kūrimą, kokybiškos tinklaveikos įtaką, pristatė geros pamokos kriterijus, supažindino su gimnazijos ugdymo(si) aplinka. Antroji susitikimo dalis, kurią organizavo gimnazijos tikybos mokytoja Violeta Stonienė, buvo skirta turtingai Švėkšnos istorijai.

     Šiandieniniai švietimo pokyčiai neramina ir mokytojus, ir tėvus, todėl per šimtą metų skaičiuojančios gimnazijos patirtys buvo labai reikalingos ir naudingos. Džiugu, kad tai nebus vienkartinis vizitas – planuojama tęsti susitikimus ir kartu įgyvendinti visas naujoves. 2024 metais ugdymo įstaigose prasidės ir įtraukiojo ugdymo įgyvendinimas. Smagu, kad šiuo klausimu būtent mes būsime didelė paspirtis „Saulės“ gimnazijos bendruomenei.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą