„ŽVAIGŽDŽIŲ“ APDOVANOJIMAS

Birželio 9 dieną Litorinos mokykloje įvyko „Žvaigždžių“ apdovanojimo ceremonija, kurioje buvo ir raudonas kilimas, ir fotoaparatų blykstės, ir aplodismentai. Mokyklos direktorė Renata Aglinskienė už ketverių pradinės mokyklos metų pasiekimus apdovanojo mokinius Klaipėdos Litorinos mokyklos pažymėjimais ir žvaigždžių statulėlėmis. Po iškilmių vaikai savo tėveliams, seneliams, sesėms, broliams, draugams ir mokyklos bendruomenei parodė paskutinę pradinės  mokyklos filmo seriją, kurioje jie vaidino, deklamavo eilėraščius, šoko ir žaidė. Jaunųjų aktorių žengimas į penktąją klasę buvo sutiktas audringais plojimais ir šokiu pagal Marijaus Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkit vieni kitus“. Šventės žiūrovai su džiaugsmu prisijungė prie savo vaikų ir visi, kaip dainuojama dainoje, pasijuto tikrai laimingi!