„ŽALIA GYVA“

Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės biblioteka gegužės 23 d. 6 klasių mokiniams suteikė ypatingą galimybę tapti spektaklio „Žalia gyva“ dalimi. Vaidinimo metu vaikai išmoko žaidimą, kurį, pasirodo, mokėjo ir mūsų seneliai. Žaidžiant šį žaidimą bet kuriuo momentu galima ištarti „žalia gyva“. Po šių žodžių šalia esantis žaidėjas turi parodyti prie savo kūno glaudžiamą žalią lapą, gėlės žiedą, žolę ir pan. Pavasarį, vasarą bepigu žaisti, bet žiemą tai būtų nelengva užduotis!

Spektaklis paskatino šeštokus prisiminti ir Lietuvos istoriją, pasitikrinti žinias apie Lietuvos valstybės sukūrimą, kovas už šalies laisvę. Pasididžiavimą savo šalimi propaguojantis vaidinimas taip pat padėjo prasmingai paminėti Lietuvos sostinės 700 metų gimtadienį.