Gegužės 14 dieną Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijoje skambėjo padėkos ir muzikos garsai, skirti tradicinio šios įstaigos vadovės Ingos Bagdonienės padėkos vakaro ir koncerto „Vyturio garbė 2026“ dalyviams. Renginio metu apdovanojami iškiliausi bendruomenės nariai – progimnazijos pirmūnai, aktyviausi ir iniciatyviausi mokiniai, tėvai, mokytojai, patikimi ir ištikimi mokyklos partneriai. Džiugu matyti dar vieną statulėlę, pasakojančią apie ypatingą, tvirtą ir prasmingą Litorinos mokyklos ir „Vyturio“ progimnazijos bendradarbiavimą ir draugystę!
