Gegužės 11 dieną Litorinos mokykloje vyko auklėtojos Aurelijos Kušlienės atvira popietinė veikla ,,Arbatos nauda žmogui“. Pedagogė pakvietė vaikus į įdomią kelionę, kurioje jie sužinojo, kur auginama arbata, ko reikia, kad ant stalo garuotų aromatingas arbatos gėrimas, aptarė arbatos naudą organizmui. Veiklos metu mokiniai įsitraukė į arbatų degustaciją, kurios metu tyrinėjo skirtingas arbatų rūšis, spalvas, kvapus ir skonius, mokėsi juos apibūdinti ir palyginti. Tai buvo ne tik pažinimo, bet ir atradimų kupina diena!
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
