VIEŠNAGĖ „DIEMEDŽIO“ UGDYMO CENTRE

Birželio 7 dieną specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai keliavo į Švėkšnos miestelį, „Diemedžio“ ugdymo centrą, aplankyti socialinius partnerius ir draugus. Vaikus sužavėjo nuostabioje gamtos apsuptyje, beveik paties Vilkėno dvaro papėdėje, įsikūrusi mokykla. Vos įsukusius į kiemelį visus svetingai pasitiko centro švietimo pagalbos skyriaus vedėja Aurelija Kasparavičienė. Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kuriame minkė, kočiojo modeliną, kaitino jį ir gaminosi pakabukus sau ir mokykloje likusiems draugams. Didžiausią įspūdį vaikams paliko sensorinės ir edukacinės erdvės, kuriose jie išbandė šviesos ir multisensorines terapijas, relaksacijas masažiniuose krėsluose ir vandens lovoje. Klaipėdiečiai buvo sužavėti šia pojūčių kelione ir šiltu priėmimu. Ačiū visai „Diemedžio“ ugdymo centro bendruomenei, suteikusiai galimybę susipažinti su jų centru.