Meniu Uždaryti

VELYKINĖ SAVAITĖ

 Gražiausią pavasario šventę Litorinos mokyklos bendruomenė pasitiko velykinės savaitės renginiais. Pradžia buvo įspūdinga – pirmą kartą mokykloje buvo atidarytas gyvasis kampelis, kuriame šeimininkavo patys tikriausi Velykų simboliai – triušis Zuika ir ėriukas Pinčiukas. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriaus savanoriai kvietė mokinius į kūrybines dirbtuves.

   Prieššventinę savaitę mokykla sulaukė ir svečių – Klaipėdos Vydūno gimnazijos 5m klasės mokinių, surengusių įspūdingą koncertą, padovanojusių saldžių dovanų, rankų darbo margučių, daug šypsenų ir gerų emocijų.

   Į velykinį šurmulį įsiliejo ir draugystės akcija, kurios metu buvo kuriami plakatai, ruošiamos saldžios vaišės seneliams, renkami draugiškiausi bendruomenės nariai. Apdovanojimų sulaukė ir gražiausių velykinių puokščių autoriai, ir viktorinos apie Velykų tradicijas nugalėtojai.

   Saulei kylant vis aukščiau, į mokyklos kiemelį atriedėjo vaikų marginti  margučiai. Savaitės renginius vainikavo margučių ridenimo varžybos, šventinė viktorina ir sportinės estafetės, nes mokiniai jau įprato laisvalaikį tarp ir po pamokų leisti fizinį aktyvumą skatinančiuose projekto „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, renginiuose.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą