Meniu Uždaryti

VASAROS STOVYKLA (I PAMAINA)

Birželio 19 dieną pasibaigė pirmoji vasaros stovyklos „Laipteliai į sėkmę“ pamaina. Po ilgų, nelengvų, pareikalavusių daug fizinių ir emocinių jėgų mokslo metų stovykla sukūrė vaikams poilsio ir terapijos oazę. Tad neatsitiktinai pirmoji laiptelio į sėkmę pakopa atvedė į emocijų pasaulį, kuriame buvo galima išlieti susikaupusių jausmų ir emocijų perteklių, susirasti sau tinkamų nusiraminimo priemonių ir užsiėmimų.

Antrąją dieną, pavadintą „Ramybės oaze“, stovyklautojai leido su karo jūrininkais, nes stovyklos vadovai nusprendė, kad šių dienų aktualijų fone geresnės ramybės oazės nei Karinės Jūrų pajėgos tikrai niekur nėra. Išvykos metu vaikai apžiūrėjo karo laivus, susipažino su karo jūrininko profesija, apžiūrėjo jūrininkų kajutes, sužinojo, kaip ir kur jie ilsisi, valgo… Bet daugiausiai susidomėjimo sulaukė kapitono tiltelis – vieta, kur priimami svarbiausi laivo vado sprendimai. Po ekskursijos stovyklos dalyviai galėjo pasportuoti modernioje karių sporto salėje.

Trečia diena – išgyvenimo trasa – pratęsė antrosios dienos temą, pasiūliusi vaikams išbandyti ne vieną sportinę trasą, suteikusi fizinių jėgų, padėjusi atsipalaiduoti nuo mokslų, leidusi pasidžiaugti judėjimu gryname ore.

„Draugystės rato“ diena mokė bendrauti, kartu žaisti, tinkamai reaguoti į pergales ir pralaimėjimus sporto varžybose.

Nors paskutinė stovyklos diena reiškia atsisveikinimą su stovykla ir mokykla, tačiau vaikai jos laukė su nekantrumu, nes praėję „Galimybių lauką“ visi tikėjosi vėl sulaukti putų šou. Viltys išsipildė: buvo ir putų, ir gardumynų, ir apdovanojimų sėkmingai įveikusiems kopimą laipteliais į asmeninę sėkmę!

Įamžintas stovyklos akimirkas rasite mokyklos Facebook puslapyje

Facebook

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą