Meniu Uždaryti

VAIKŲ VASAROS STOVYKLOJE PASITIKTA III PAMAINA

vaikų vasaros stovyklą „PAŽINK KLAIPĖDĄ PENKIAIS POJŪČIAIS“ ką tik baigę ilgus mokslo metus susirinko vyriausieji. Juos stovyklos vadovai šiandien padalino į kelias studijas. Vieni išvyko į ekskursiją. Kiti lavino uoslės ir skonio pojūčius. Bepigu atpažinti kvapnų apelsiną, braškę, bijūną, mėtą, bet ne kiekvienas pasakys, kuo kvepia ridikėliai, ne kiekvienas įvardins kmynus ar pipirus… Kol vaikai smagiai spėliojo, lauke vyko tapybos pleneras. Ant skaidrios plėvelės kūrybingi stovyklautojai sutalpino viską, ką gražiausio turi mūsų miestas: jūrą, laivus, švyturį, saulę… Vėliau vadovės pasiūlė patiems pasigaminti laivus. Įdomu tai, kad laivai buvo daromi pagal tą pačią instrukciją, bet kokia skirtinga jų flotilė išėjo!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą