TRIUKŠMINGOMS UŽGAVĖNĖMS ARTĖJANT

Užgavėnės – pati triukšmingiausia, pati linksmiausia, pati judriausia lietuviška šventė. Turbūt dėl tos priežasties Klaipėdos etnokultūros centre vykstanti edukacija taip pat skamba išdykėliškai – „ČIMDŽIR RIMDŽIR, ŠAKAR MAKAR“. Kas slypi už tokio keisto pavadinimo šiandien aiškinosi mokytojų Ingos Jablonskienės,  Ingridos Jurevičienės, Neringos Kanapeckienės ir Vaidos Karanik mokiniai. Etnokultūros centre vaikai susipažino su Užgavėnių šventės reikšme ir tradicijomis, apžiūrėjo ir juokingas, ir gąsdinančias kaukes, o po to visi skubėjo į dirbtuves, kur pasigamino savo triukšmo instrumentus. Triukšmo lygį vaikai patikrino sukdamiesi smagiuose Užgavėnių rateliuose. Na o mokykla vaikų keliamą triukšmą išgirs jau netrukus!