TOLERANCIJOS NAMAS

Minėdami šiemetinę Tolerancijos dieną posakį „Mano namas – mano tvirtovė“ laikinai išbraukėme iš atminties, kadangi statėme Tolerancijos namus, kuriuose gera gyventi mažiems ir dideliems, žemiems ir aukštiems, liekniems ir apkūniems, šviesiaplaukiams, tamsiaplaukiams ir raudonplaukiams, gabiems ir patiriantiems mokymosi sunkumų, sklandžiai kalbantiems ir ne visus garsus ištariantiems, drąsiems ir baikštiems, atviriems ir uždariems, turintiems skirtingų poreikių, polinkių, interesų ir pomėgių… Kur gi rasti tokius namus? Tuoj sužinosite! Prieš Tolerancijos dienos minėjimą visi siuntė nuotraukas stovėdami prie savo namų, prie savo tvirtovių durų, tačiau po 7a klasės mokinio Jevgenij Rudoko pranešimo apie galimybę gyventi santaikoje, nusprendė, kad tokie stebuklingi namai, kuriuose gera visiems, yra visai šalia. Kur jie, sufleruoja kreida išpiešta mokyklos koridoriaus siena ir visos bendruomenės nuotrauka.