„TARP ESTIJOS IR LIETUVOS: MOKINIŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS PROJEKTO METODU“ (5 DIENA) 🇪🇪 🇱🇹

Paskutinė kolegialiosios mokymosi savaitės „Tarp Estijos ir Lietuvos: mokinių kompetencijų ugdymas projekto metodu“ diena buvo ypatinga – Klaipėdos Litorinos ir Viljandi Kaare mokyklos pasirašė bendradarbiavimo sutartį, skatinsiančią tęsti užsimezgusią draugystę ir bendrystę. Po iškilmingo pasirašymo ir draugiškos fotosesijos mokytoja Alva Survilienė su mokiniais suorganizavo svečiams paskutinę išvyką į Lietuvos jūrų muziejų. Estijos delegacijai buvo pristatytos ne tik muziejaus ekspozicijos, bet ir pasidžiaugta Litorinos mokyklos indėliu atnaujinant muziejaus edukacines erdves ir paslaugas, pritaikytas asmenims su negalia, kuriose sudarytos sąlygos ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems moksleiviams geriau integruotis į ugdymo procesą.