„TARP ESTIJOS IR LIETUVOS: MOKINIŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS PROJEKTO METODU“ (4 DIENA) 🇪🇪 🇱🇹

Kur geriausia ugdyti vaikų pažinimo ir kultūrinę kompetencijas? Žinoma, kad muziejuje! Estų autobusiukas šiandien buvo pilnas kaip niekada – jame tilpo ir svečių delegacija, ir naujieji jų draugai, mokytojos Alvos Survilienės ugdytiniai. Ketvirtoji kolegialiosios mokymosi savaitės „Tarp Estijos ir Lietuvos: mokinių kompetencijų ugdymas projekto metodu“ diena persikėlė į Palangos gintaro muziejų, papasakojusį įspūdingą mitą apie jūrų deivę Jūratę, jos gintarinę pilį, bet tuoj pat paneigusį šią gražią istoriją faktais apie gintaro atsiradimą. Diena buvo turininga ir įspūdinga, ne iš vadovėlių pasisemtos žinios išliks ilgam. Ir ne tik žinios, bet ir siekis visiems kartu saugoti unikalų Baltijos pajūrį – juk eTwinning projekto tikslų įgyvendinimas turi prasidėti nuo savo krašto.