ŠVENTINĖ PAMOKA

Gruodžio 21 dieną mokykloje lankėsi Klaipėdos valstybinės kolegijos Pedagogikos katedros studentai. Būsimieji pedagogai išbandė save vesdami vaikams šventinę pamoką, kurios metu buvo žaidžiami žaidimai, žiūrimi nuotaikingi filmukai ir netgi gaminamas citrinų glajus, puošniai nugulęs ant imbierinių sausainių. Pamokai pasibaigus, lietuvių kalbos mokytoja Sigita Koroliovė pasiūlė studentams užimti vaikų vietas ir atlikti keletą užduočių, padedančių sudominti mokomuoju dalyku. Padėkojusi už įdomias užsiėmimo idėjas ir priminusi žinomą posakį „Vienas lauke ne karys“, mokytoja mainais padovanojo savo asmeninio tinklaraščio nuorodą, kad pritrūkus idėjų galėtų jų ten  pasisemti.

Specialioji pedagogė Lilija Strumylienė papasakojo apie savo darbo specifiką. O direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Razokienė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Stankevičienė ir logopedė Toma Žukauskienė, vesdamos ekskursiją po mokyklą, atsakinėjo į daugybę studentams ir juos lydėjusiai dėstytojai Aurelijai Valaitienei iškilusių klausimų.