ŠVENTĖ VAIKAMS

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Litorinos mokykloje buvo pakartotas ypatingos sėkmės praėjusiais metais sulaukęs renginio formatas – pramogų stotelės. Erdviame stadione mokinių laukė net septynios smagių užsiėmimų erdvės: gardaus kokteilio baras, piešimo sekcija, stebuklingų muilo burbulų pūtimo erdvė, šokių su mokytoju Pauliumi aikštelė, stadionas sporto gerbėjams, kosmetikos salonas ir fotostudija. Eidami nuo stotelės prie stotelės, rinkdami antspaudus ir šypsenas vaikai pasiekė ir paskutinę, šventę vainikuojančią vietą, skirtą piknikui gamtoje. Vaišindamiesi, bendraudami, žaisdami ir pokštaudami Litorinos mokyklos ugdytiniai vieningai tvirtino, kad Vaikų gynimo diena yra labai  graži ir įdomi šventė!