Meniu Uždaryti

ŠVENTĖ LITORINOS UOSTE

Prieš savaitę nušvitęs švyturys šiandien padėjo saugiai atplaukti į Litorinos mokyklos uostą didelei įgulai: mokiniams, jų tėveliams ir labai vaikų išsiilgusiems mokytojams.

Vėjo įkvėpti dešimtokai apdovanojo pačius mažiausius – pirmą kartą mokyklos slenkstį peržengusius pirmokėlius – spalvingais vėjo malūnėliais, padėsiančiais skrieti žinių  link. Atsidėkodami už globą jaunesnieji draugai šiemet mokyklą baigsiantiems dešimtokams sušoko šokį „Laikrodukas“, priminusį, jog laikas nestovi vietoje. Šiandien jie paskutinį kartą nešė mūsų mokyklos vėliavą Lietuvininkų aikštėje vykusioje pirmojoje pamokoje. Kad ir kaip būtų smagu, tačiau vyriausieji jau turi galvoti apie naujus uostus.

O tiems, kurie dar ilgai plaukios po Litorinos vėliava, šventės organizatoriai leido pasinerti į vaikiškų žaidimų, šokių ir dainų jūrą. Tebūna ji rami, dosni ir beribė!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą