SVAJOKITE GARSIAI!

Svajokite garsiai, svajokite drąsiai, nes svajonės turi labai gerą savybę – jos pildosi. Apie tai kalbėjo į pirmąją pamoką susirinkę mokiniai, mokytojai, vaikų tėveliai. Šiandien išsipildė mokyklos direktorės RENATOS AGLINSKIENĖS svajonė – buvo iškilmingai atidarytas mokyklos sensorinis kiemelis ir lauko klasė, kur bus siekiama dar didesnių tikslų ir svajonių. Šiandien mokinių tėveliai nuotraukose galėjo pamatyti, kuo gyvena jų vaikai, o iš piešinių sužinoti, apie ką jie svajoja. Šiandien mokiniai galėjo pasidalinti praėjusios vasaros įspūdžiais ir pasidalinti naujomis svajonėmis. Šiandien ugdytojai garsiai pasvajojo, kokia bus naujų mokslo metų pradžia ir jų pabaiga. Šiandien mokyklinis varpelis svajingu skambesiu pakvietė visus į naują Litorinos mokyklos kelionę. Keliaukite svajodami, nes svajokliai kuria pasaulį!