Meniu Uždaryti

„SU PASPIRTUKU – KAIP ANT SPARNŲ!“

Smagus sutapimas, kad Klaipėdos Litorinos mokyklos ir Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro sveikos gyvensenos konkursas „SU PASPIRTUKU – KAIP ANT SPARNŲ!“, skirtas uostamiesčio 770 jubiliejui, taip pat buvo jubiliejinis. Tad nenuostabu, kad prie jo organizavimo prisidėjo toks didelis būrys svečių ir rėmėjų: Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras, Lions klubas, UAB Gricius logistics, TinaDance šokių ir sporto studija, Klaipėdos baseinas, Moksleivių saviraiškos centras.

Jau penktą kartą mokyklos kieme girdėjosi ritmingas mažų ratukų riedėjimas, skambėjo palaikymo šūksniai varžybose dalyvaujantiems draugams, aidėjo pergalingi plojimai nugalėtojams. Jau penktą kartą į konkurso organizatorių kvietimą atsiliepia mokiniai iš „Vyturio“, „Smeltės“ ir Liudviko Stulpino progimnazijų. Dalyvaudami darnaus judumo mėnesio veiklose, vaikai fiksavo savo judėjimą gryname ore įvairiose Klaipėdos vietose, kadangi pagal konkurso nuostatus jiems reikėjo rasti pačias gražiausias jubiliejų švenčiančios Klaipėdos vietas, originaliai įsiamžinti riedant sveikatai ir gamtai draugiškomis priemonėmis, išmaniaisiais įrenginiais užfiksuoti nuvažiuotą 770 metrų atstumą.

Visi mažų ratukų mėgėjai gegužės 24 dieną buvo pakviesti į šventinį paradą, kur dar kartą išmėgino savo jėgas su bendraamžiais, smagiai įveikė jubiliejinę 770 metrų trasą. Pasisėmę sveikatos, geros nuotaikos, pasidžiaugę gausiomis dovanomis, pasveikinę gimtąją Klaipėdą, visi sugužėjo prie raudono UAB Gricius logistics įmonės furgono, atvežusio daug gardžių ledų.

Konkurso akimirkos sudėtos į Klipėdos Litorinos mokyklos Facebook puslapio albumą https://www.facebook.com/media/set?vanity=391815176857&set=a.10159530241396858

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą