„STEAM UGDYMAS GALI BŪTI ĮDOMUS“

Gegužės 17 dieną Litorinos mokyklos STEAM ir patyriminio ugdymo vykdytojai dalyvavo respublikiniame seminare „STEAM ugdymas gali būti įdomus“. Seminare buvo pristatyti aštuoni pranešimai. Litorinos mokyklos STEAM patirtimi pasidalijo lietuvių kalbos mokytoja SIGITA KOROLIOVĖ, papasakojusi apie netikėtus atradimus lietuvių kalbos pamokose ir klasės vadovo veiklose.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos organizuotas nuotolinis seminaras yra tik pirmoji renginio dalis. Praktinė seminaro dalis vyks birželio 16 dieną Panevėžio švietimo centro padaliniuose – robotikos centre „RoboLabas“ ir STEAM atviros prieigos centro chemijos, fizikos ir inžinerijos, robotikos ir IT, dirbtinio intelekto specializuotose laboratorijose.