STEAM MAGIJA

Vasario 22 dieną Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija sukvietė mokinius į konkursą „Magiškoji STEAM laboratorija“. Litorinos mokykla subūrė 7–8 klasių mokinių – Ugnės Dovydo, Kamilės, Gabrieliaus – komandą, kuriai teko varžytis su penkių miesto mokyklų STEAM žinovais.

Konkurse mokiniai turėjo apsilankyti penkiose skirtingų mokslų stotelėse: gamtos, geografijos, biologijos, istorijos ir lietuvių kalbos. Kiekvienoje jų laukė magiškas STEAM iššūkis. Litorinos mokyklos komandą konkursui ruošė biologijos mokytojos Renata Aglinskienė ir Jūratė Kačinskienė, tad nenuostabu, kad mokiniai į mokyklą grįžo laimėję geriausių biologų nominaciją!

Žinių ir greičio varžytuvės visiems dalyviams labai patiko, todėl konkurso organizatoriai planuoja į laboratoriją mokinius kviesti kasmet.