Meniu Uždaryti

„ŠOK Į TĖVŲ KLUMPES 2023“

Tai – ne kvietimas pašokti klumpakojį, o jau devintą kartą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojama visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse. Birželio 2 dieną Litorinos mokykla prisijungė prie nacionalinės profesinio veiklinimo iniciatyvos ir pasistengė, kad vaikai susipažintų su pačiomis įvairiausiomis profesijomis.

   2c, 4c klasių mokiniai svečiavosi UAB „Klaipėdos transekspedicija“. Tai – bendrovė, teikianti krovinių transporto, ekspedijavimo paslaugas Skandinavijos ir Europos regione. Vaikai susipažino su tolimųjų reisų vairuotojo darbo ypatumais, apžiūrėjo įspūdingo dydžio automobilius, sužinojo, kokie kroviniai jais gabenami.

   Mokytojos Gintarės Maziliauskytės ugdytiniai lankėsi Klaipėdos geležinkelio stotyje, susipažino su geležinkelio istorija, stebėjo stoties darbuotojų darbą, apžiūrėjo išvykstančius ir grįžtančius traukinius, palygino senąjį garvežį su šiandieniniais ir net išbandė keleivio vietos patogumą.

   Anglų kalbos mokytoja Saulė Jazilionytė su 6a klasės mokiniais įprastą klasę iškeitė į American Corner (lt. – amerikietiškas kampelis). Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vaikams buvo sukurta tokia aplinka, kurioje jie praktikavosi kalbėdami tik anglų kalba.

   Sutrikusios klausos vyresniųjų klasių mokiniai sulaukė netikėto svečio – buvusio mokyklos mokinio, badmintonininko Igno Rezniko vizito. Ne vieno nacionalinio ir tarptautinio čempionato medalininkas pasakojo vaikams ne apie mėgėjų, bet apie profesionalių sportininkų sunkią kasdienybę ir džiugias akimirkas iškovojus pergalę.

   Toma Mikulskytė su savo auklėtiniais lankėsi itališkame restorane „Grasso“, kuriame daug sužinojo ne tik apie itališko maisto tradicijas, bet ir apie tai, kaip aptarnauti klientus, kad jie norėtų dar kartą sugrįžti.

   Ši ugdymo karjeros iniciatyva suteikia mokiniams progą pamąstyti apie savo galimybes, padeda susikurti savąją karjeros viziją.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą