Meniu Uždaryti

SIDABRU IR BRONZA NUSPALVINTOS PERGALĖS

Lapkričio 24 dieną į Panevėžyje vykusį Lietuvos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionatą fizinio ugdymo mokytoja AUŠRA GARDŽIULIENĖ išsivežė didelę mokyklos sportininkų komandą. Didelė komanda parvežė ir didelį medalių kraitį: šešis sidabrinius ir aštuonis bronzinius medalius!

Dalindamasi varžybų įspūdžiais mokytoja Aušra akcentavo, kad tokios išvykos yra pats naudingiausias ir įdomiausias patyriminio ugdymo būdas. Vaikai ne tik išbandė savo jėgas lengvosios atletikos maniežo takeliuose ir įvairių rungčių sektoriuose, bet sužinojo, koks atstumas yra tarp Klaipėdos ir Panevėžio, kurioje geografinėje Lietuvos pusėje reikia ieškoti miesto prie Nevėžio, daug ar mažai yra 400 m bėgimo atstumas, lengvai ar sunkiai jis įveikiamas, skiriasi ar nesiskiria bėgimo greitis trumpose ir ilgose distancijose; savo organizmu išbandė fizinio krūvio įtaką širdies ir pulso ritmui, pajuto, kiek reikia laiko, kad organizmas atsigautų ir pasiruoštų naujai rungčiai… Tad sveikiname laimėtojus, džiaugiamės jų sporto ir mokslo pasiekimais, linkime būsimuose čempionatuose pajusti auksinio medalio vertę ir svorį!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą