Meniu Uždaryti

SEMINARAS KURŠĖNŲ STASIO ANGLICKIO PROGIMNAZIJOS BENDRUOMENEI

Balandžio 13 dieną Klaipėdos Litorinos mokykloje viešėjo kolegos iš Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos. Tai buvo antrasis susitikimas su įstaigos, besiruošiančios įtraukiojo ugdymo įgyvendinimui, bendruomene. Vasario mėnesį jiems buvo pravestas seminaras, supažindinęs su įtraukiojo ugdymo(si) užduočių ypatumais ir jų rengimo galimybėmis  https://korsigita.com/2023/02/15/ir-mokymai-ir-prisiminimai/

Šiandieniniame seminare mokyklos lektorių komanda pristatė  praktinius darbo metodus, pasiteisinusius ugdant specialiųjų poreikių turinčius vaikus įtraukiojo ugdymo(si) aplinkoje. Klaipėdos Litorinos mokyklos pedagoginės komandos atstovų praktinė patirtis padėjo klausytojams giliau pažinti ir įsigilinti į individualių poreikių turinčių vaikų vidinį pasaulį, atskleidė būdus, leidžiančius užmegzti kokybišką ryšį su skirtingų gebėjimų, poreikių ir polinkių vaikais.

Apie socialinį emocinį ugdymą (SEU) kalbama daug ir plačiai, siūlomi įvairūs darbo būdai ir metodikos, padedančios lavinti penkias pagrindines SEU kompetencijas. Mokyklos STEAM klubo nariai ištisus metus eksperimentavo, ieškojo ir atrado unikalią galimybę vaiko jausmus ir emocijas pažadinti STEAM metodais. Tad šiandien pirmą kartą buvo pristatyta nauja kvalifikacijos kėlimo programa, pademonstravusi inovatyvią STEAM integraciją į SEU.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą