Sveikiname devintokę GABIJĄ ŠAMAKOVAITĘ, Lietuvos
kurčiųjų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate atstovavusią Klaipėdos
kurčiųjų sporto klubui Šermukšnis ir laimėjusią net tris medalius: 600 metrų
bėgime aukso, 60 metrų bėgime ir estafetėje 4×200 metrų sidabro!
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
