Meniu Uždaryti

“SECOND CHANCE TOY’S”

Vasaros pabaigoje rašėme apie verslumo ugdymo programą „AcceleratorX“, į kurią prisijungė ir Litorinos mokykla. Per kelis mėnesius mokytojų Jūratės Gedvilienės, Kristinos Razokienės ir Kristinos Rimkienės padedami mokiniai sukūrė pirmojo savo verslo plano modulį, kurį gruodžio 11 dieną pristatė Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje jaunųjų bendrovių eXpo 2021 mugėje. Mokyklai atstovavę 9a klasės mokinys Arminas Kavaliauskas ir 10b klasės mokinys Šarūnas Štikonas papasakojo apie naują veiklą, kurios pagrindinis tikslas – prikelti naujam gyvenimui senus žaislus. Pristatydami sukurtą produkciją vaikinai atkreipė dėmesį į tai, kad atgimę žaislai ne tik džiugins naujuosius šeimininkus, bet ir prisidės prie tvarumo įgyvendinimo.

Klaipėdos Litorinos mokyklos verslo idėjai buvo pritarta, tad jaunieji verslininkai parvežė į mokyklą dokumentą, liudijanį apie mokomosios mokinių bendrovės “Second Chance Toy’s“ (antram gyvenimui prikelti žaislai) įsteigimą.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą