PROJEKTO „JUDRIOSIOS POPIETĖS“ STARTAS

Rugsėjo 1 dieną mokykloje prasidėjo projektas „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projektas vyks iki 2025-05-30. Bendra projekto suma – 61800 eurų. Per ketverius metus mokykloje atsiras moderni, mūsų vaikams pritaikyta sporto įranga ir inventorius. Mokinių traukos vieta taps interaktyviomis grindimis ir lentomis aprūpintos zonos, kuriose įtraukiančių žaidimų forma bus lavinami visi pažintiniai procesai, komunikavimo ir socialiniai įgūdžiai, formuojamas įprotis sportuoti ir judėti ne tik per pamokas, bet ir laisvalaikio metu.

Nuo pirmųjų mokslo metų dienų mokykloje prasidėjo veiklos, skirtos vaikų fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimui. Skatindami socialinę atskirtį patiriančių asmenų fizinį aktyvumą, projekto vykdytojai prisidės prie jų integracijos visuomenėje organizuodami renginius, stovyklas, kuriose galės dalyvauti ir specialiųjų ugdymosi poreikių neturintys uostamiesčio vaikai.