Meniu Uždaryti

„Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Ugdymo plėtotės centro vykdomame projekte „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ dalyvaus specialioji pedagogė Sigita Liukpetrienė, pradinių klasių mokytoja Erlanda Rimšienė, lietuvių kalbos mokytoja Sigita Koroliovė ir anglų bei informacinių technologijų mokytoja Loreta Jurkuvienė.

Šis projektas yra sudėtinė Mokyklų tobulinimo programos (MTP plius) dalis ir bus įgyvendinamas pagal trišalę finansavimo ir administravimo sutartį, pasirašytą Švietimo ir mokslo ministerijos, Europos socialinio fondo agentūros ir Ugdymo plėtotės centro.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Pagrindinis projekto tikslas – modernizuoti šalies pradinį ugdymą, diegiant inovatyvius mokymo metodus bei informacines ir komunikacines technologijas.

Tikslo įgyvendinimui bus organizuojamas intensyvus pradinių klasių ir specialiojo ugdymo pedagogų mokymasis taikyti inovatyvius mokymo metodus ir IKT.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą