Meniu Uždaryti

PIRMIEJI VAIRAVIMO ŽINGSNIAI

Gegužės 8 dieną Litorinos mokyklos mokiniai dalyvavo ypatingoje ir emocijų kupinoje išvykoje į Eizos mokymo centrą. Centro darbuotojai supažindino su savo įstaigos centro veikla, aprodė motociklus, motorolerius, mokomuosius automobilius, ir netgi leido patirti pirmuosius vairavimo pojūčius.

   Nuoširdžiai dėkojame Eizos mokymo centro komandai už šiltą priėmimą, skirtą laiką, dėmesį kiekvienam mokiniui ir suteiktas galimybes pasisemti naujos patirties!

https://youtube.com/shorts/tvolO_AFX2o?feature=share

Skip to content