Meniu Uždaryti

PAŽINTINĖ EDUKACINĖ KELIONĖ

Šiais motorizuotais laikais nieko nebestebina faktas, kad yra vaikų, niekada gyvenime nevažiavusių traukiniu. Nuo šiol 2c, 3c, 4c ir 6a klasių mokiniai galės visiems sakyti, kad jie į tą sąrašą nepatenka, nes rugsėjo 13  dieną visi  traukiniu vyko į Kretingą.

Gražiame Vakarų Lietuvos mieste keliautojai aplankė miesto centre stovinčią seniausią Žemaitijoje išlikusią Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią, Kretingos evangelikų liuteronų bažnyčią, turgaus aikštę, kuri dabar vadinasi Rotušės aikšte. Klausydamiesi istorinių žinių, grožėdamiesi architektūra mokiniai ugdėsi pažinimo, komunikavimo, kultūrinę kompetencijas. Keliaudami traukiniu formavosi savarankiškumo, elgesio viešajame transporte, pasitikėjimo savimi patekus į naują aplinką įgūdžius.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą