PAVASARIS. PAMOKOS KITAIP

Gegužės 25 d. Klaipėdos Litorinos mokyklos 2b, 2c, 2d, 4b kl. mokiniai, parengti mokytos Erlandos Rimšienės ir logopedės Rimos Baltrimienės, dalyvavo integruotose pamokose, kuriose buvo taikomas sėkmės sulaukęs Stotelių metodas.

Remdamiesi asmenine patirtimi, taikydami lietuvių kalbos, dalykinės praktinės veiklos, matematikos, pasaulio pažinimo, dailės, etikos pamokose, logopedinių ir individualių tarties, kalbos mokymo ir klausos lavinimo pratybų metu įgytas žinias ir gebėjimus, mokiniai savarankiškai atliko duotas užduotis. Atlikdami užduotis vaikai ragavo, piešė, uostė, klijavo, skaičiavo, rašė, sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėliones. Pasinaudodami pateiktais atsakymais visi galėjo pasitikrinti įgytas žinias ir gebėjimus, o taip pat ir įsijausti į mokytojo vaidmenį.