Pavasario diena Europoje 2009

2009-05-10
Jau trečią mėnesį trunka tarptautinio projekto „Pavasario diena Europoje 2009“ veikla. Šiais metais projekto šūkis „Idėjos išjudina Europą“ išjudino ir mūsų mokyklą. Tinklalapyje www.springday2009.net publikuojami net trys mokinių ir mokytojų darbai. Gestų kalbos mokytoja Rita Gluškovienė ir lietuvių kalbos mokytoja Sigita Koroliovė su sesutėmis Sandra ir Ernesta Pakulnytėmis gestų kalba „sudainavo“ lietuvių liaudies dainą „Pjovė lankoj šieną…“.
Estetikos studijos mergaičių siuvinėtą knygą „Lietuva – 1000“ jaunieji žurnalistai ir mokytojos Jolita S., Rita G. ir Sigita K. pavertė nuotaikingu videofilmu „Welcome to Lithuania“. Mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Renata Aglinskienė ir informacinių technologijų bei anglų kalbos mokytoja Loreta Jurkuvienė kartu su penktokais sukūrė skrajutę apie Lietuvos pilis.
Dalyvavimas projekte labia svarbus mūsų mokyklai. Užsiregistravę mokytojai ir jų klasės gali naudotis svetainės portale esančiais veiklų aprašymų rinkiniais, šaltiniais, priemonėmis ir paslaugomis. O svarbiausia, mokyklos veikla ir kūrybinės idėjos yra matomos ir pripažintos Europoje!

2009-02-06
Jau antrus metus Klaipėdos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla įsilieja į „Pavasario dienas Europoje’’, kviečiančias visas Europos ir pasaulio mokyklas susitelkti bendrai veiklai.
2009-tieji yra Europos kūrybiškumo ir naujovių metai (EKNM). Septintą kartą vykstanti populiarioji „Pavasario dienos” kampanija prisijungia prie šių metų pažymėjimo, kviesdama mokyklas patirti, ką europiniu mastu reiškia kūrybiškumas ir naujovės. Ši plati, IKT paremta programa, siūlanti konkursus ir mokymo priemones, kviečia mokinius ir mokytojus į Europą pažvelgti naujoviškai. Šiais Europos rinkimų metais “Pavasario dienos” rengėjai tikisi stiprinti Europos ateičiai reikalingą kūrybiškumą ir nori, kad svetainės portalas taptų susitikimo vieta, demonstruojanti mokyklų kūrybiškumą.
O susitikimų bus be galo daug, kadangi registracija vyksta žaibišku greičiu. Vasario 2 – ąją įregistruota mūsų mokykla buvo 2062 – a. Šiuo metu mūsų yra net 2303, nors šis skaičius tik laikinas. Po kelių minučių jis vėl keisis.
„Pavasario diena Europoje” vyks nuo 2009m. kovo 25d. iki gegužės 9d. Kviečiame visus, susidomėjusius šiuo projektu siūlyti savo idėjas, kūrybinius darbus, išradimus, kuriuos galės pamatyti visos 27 Europos Sąjungai priklausančios šalys, prisijungusios prie “Pavasario dienos Europoje” svetainės portalo.

• Idėjos išjudina Europą, – skelbia projekto šūkis.
    Judėkime su Europa kartu!