Meniu Uždaryti

PATIRČIŲ DIENA ILIUZIJŲ NAME

Birželio 17 dieną 7C, 8B, 9B klasių mokiniai vyko į iliuzijų namą „Eureka“ Palangoje. Skirtinguose namo kambariuose laukė skirtingos patirtys. Pirmame kambaryje vaikai turėjo puikią progą prisiminti, ko išmoko per gamtos mokslų pamokas ir jaunojo mokslininko dienas mokykloje, stebėti chemines reakcijas, skirtingų dujų fizikines savybes, sužinoti, kokius įspūdingus eksperimentus galima padaryti naudojant visiems žinomas medžiagas: kalio permanganatą, vandenilio peroksidą ir indų ploviklį „Fairy“.

Kitame kambaryje vaikų laukė interaktyvūs eksponatai ir žaidimai: „Vinių lova“, „Žmogus- baterija“, „Niutono švytuoklė“, „Nedrebink rankyčių“, „Piešimas veidrodyje“, „Užsirišk batą“.

Trečiame kambaryje mokiniai įsitikino, kokias linksmas nuotraukas gali padovanoti optinių iliuzijų pasaulis. Daug emocijų sukėlė ir pasivaikščiojimas veidrodžių labirinte, o stipriausia emocija buvo džiaugsmas iš jo ištrūkus!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą