Meniu Uždaryti

PASIVAIKŠČIOJIMAS PO KLAIPĖDOS SENAMISTĮ

Klaipėdos miesto savivaldybė, bendradarbiaudama su Klaipėdos apskrities gidų gildija ir minėdama Socialinės atsakomybės metus, atvėrė Litorinos mokyklos mokiniams vartus į uostamiesčio senamiestį, kur jų laukė gidė Alė Jankauskienė, pasiruošusi supažindinti vaikus su seniausiu Lietuvos miestu, papasakoti apie garsiausių senamiesčio skulptūrų atsiradimo istorijas ir legendas.

Gidė Alė taip šiltai, kantriai ir įdomiai pasakojo apie Klaipėdą, kad sugebėjo sudominti visą ekskursijos dalyvių grupę. Todėl vaikai į mokyklą grįžo smagiai nusiteikę ir pasiruošę pasidalint savo įspūdžiais su tais, kurie kartu nevyko.

Skip to content