Meniu Uždaryti

Pasaulinė paliatyviosios pagalbos diena

Spalio 11-ąją minima Pasaulinė paliatyviosios pagalbos diena, kuria siekiama atkreipti valstybių, vyriausybių ir visuomenės dėmesį į vieną sudėtingiausių medicinos sričių, reikalaujančių ne tik išminties, kantrybės, bet ir žmogiškos atjautos. Šią dieną Klaipėdos mokymo įstaigos buvo kviečiamos pasipuošti viltį simbolizuojančios geltonos spalvos atributika ir padėti papuošti mūsų miestą saulėgrąžų žiedais. Prie šios gražios akcijos prisidėjo ir Litorinos mokyklos bendruomenė: gaminome saulėgrąžas, atnešėme gyvų saulėgrąžų, puošėmės geltona spalva. Nėra nieko nuostabiau, nei suteikti džiaugsmą tam, kuriam jo šiuo metu reikia labiausiai, kad galėtų džiaugtis dar vienu išaušusiu rytu, gelstančiais medžių lapais, pamojuoti besileidžiančiai saulei, išskrendantiems paukščiams.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą