Savaitės pradžioje didelis autobusas, išriedėjęs iš prekybos centro MOLAS aikštės, į Kauno zoologijos sodą išvežė būrį Litorinos mokyklos mokinių. Ekskursija zoologijos sode prasidėjo nuo edukacijos apie graužikus, kurios metu vaikai susipažino su įvairiais šios rūšies gyvūnais, sužinojo apie jų gyvenimo būdą, mitybą, priežiūrą ir ypatumus. Išvykos dalyviai ne tik stebėjo gyvūnus iš arti, jie galėjo paglostyti gyvą triušį ir žiurkę. Ši patirtis suteikė daug teigiamų emocijų, skatino smalsumą, empatiją gyvūnams ir domėjimąsi gyvąja gamta.
Po edukacijos vaikai aplankė visus zoologijos sodo gyventojus. Jie stebėjo liūtą, žirafą, tigrą, beždžiones, šikšnosparnius, gyvates ir daugybę kitų zoologijos sodo gyventojų, matytų tik paveikslėliuose. Išvyka vaikams suteikė naujų žinių, daug džiaugsmo, ir nepamirštamų įspūdžių.
