PAMOKA TEATRE

Kovo 30 dieną 8–10 klasių mokiniai Klaipėdos koncertų salėje žiūrėjo spektaklį, sukurtą pagal  George Orwell knygą ,,Gyvulių ūkisTai buvo reta, bet labai gera proga gilinti anglų kalbos žinias, nes prieš einant į teatrą reikėjo pasiruošti: paieškoti informacijos apie kūrinio autorių, perskaityti žymiausias kūrinio sentencijas ir aforizmus, išmokti sunkesnius žodžius.

Po spektaklio mokiniai entuziastingai dalijosi įspūdžiais apie matytą politinę satyrą: „nelabai linksmas, bet labai įdomus; gražios dainospuiki aktorių vaidyba; spektaklio pabaiga kaip tikrame gyvenime; neįprastas ir labai įdomus…“. Dar vienas svarbus akcentas – dauguma mokinių su džiugia nuostaba suvokė, jog geba suprasti užsienio kalba vykstantį spektaklį.