Meniu Uždaryti

PAMOKA „PAUKŠČIAI ŠALIA MŪSŲ“

Pavasaris – puikus metas pasidomėti aktyviausiais jo šaukliais paukščiais. Kokių paukščių galime sutikti? Kieno giesmes galime išgirsti? Balandžio 7 dieną, per gamtos pamokas, tai bandė išsiaiškinti 5 ir 6 klasių mokiniai. Vaikai su gamtos mokytoja Jūrate Kačinskiene aiškinosi, kokie vandens paukščiai gyvena šalia mūsų, kaip galima juos atpažinti. Jauniesiems ornitologams padėjo žiūronai ir fotoaparatai. Išsiaiškinę, kam jie reikalingi, kuo pasitarnaus stebėjimui, vaikai išsiruošė į ekspediciją. Stebėdami paukščius visi suprato, kad sparnuočius galima pažinti ne tik pagal išvaizdą, bet ir pagal čiulbėjimą. Pažinti juos padėjo ir programėlė iNaturalist.

Mokiniai grįžo į mokyklą sukaupę didelę kolekciją žinių, nuotraukų, įspūdžių ir puikios nuotaikos.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą