Meniu Uždaryti

PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015

KĄ MES ŽINOME APIE ŽIEMOJANČIUS GYVŪNUS IR PAUKŠČIUS?
Kovo 23–24 dienomis 7–10 klasių mokiniai per biologijos pamokas vėl kalbėjo apie žiemojančius gyvūnus ir paukščius. 
10 klasės mokiniai atliko testą, kuriame turėjo atpažinti paukščius, liekančius žiemoti Lietuvoje. Geriausiai į klausimus atsakė ir daugiausiai paukščių atpažino Anastasija Mitrofanenkova ir Mangirdas Kriauza. 7 klasės mokiniai turėjo atlikti kūrybinę-praktinę užduotį. Jiems reikėjo iš duotų gyvūnų klasių atpažinti, kurie gyvūnai priskiriami žiemojantiems, o kurie – ne. Geriausiai užduotį atliko Lona Žvinklytė.
Tikimės, kad bendros veiklos metu įgytos mokinių žinios padės ištverti dar ne vieną žiemą Lietuvoje žiemojantiems paukščiams ir gyvūnams.  
____________________________________________________________________________________

GALVOSŪKIS APIE ŽMOGAUS PAREIGĄ

 

Šis galvosūkis yra įtrauktas į tradicinio Klaipėdos miesto projekto „Žiemojančių paukščių ir gyvūnų globa“ veiklas, kuriose kasmet dalyvauja visa Klaipėdos Litorinos mokyklos bendruomenė. Išsiaiškinę, kad žodis galvosūkis, raginantis sukti galvą, neturi nieko bendro su galvos sukimu aplink kaklą, mokiniai atliko loginio mąstymo reikalaujančią užduotį, kuri priminė, kad jie privalo padėti žiemą negalintiems savimi pasirūpinti paukšteliams ir žvėreliams.

Galerija

PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015
PAGALBA ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS IR ŽVĖRELIAMS 2015

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą