ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Birželio 16 dieną 8c klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Vaida Šarauskiene dalyvavo Klaipėdos miesto ir regiono progimnazijų 5–8 klasių orientacinėse varžybose „Mano mieste…“, skirtose Klaipėdos miesto 770 metų jubiliejui. Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos surengtose varžybose dalyvavo net devynios komandos.

Pasak mūsų mokyklos mokinių, teko pamankštinti ne tik kojas, bet ir pasukti galvas – ne juokas buvo iškoduoti 16 užuominų! Tikslą pasiekę ir užbaigę visas užduotis Litorinos orientacininkai  buvo apdovanoti padėkomis ir apsilankymu Laipiojimo ir laisvalaikio centre „Scala Dream“. Gautas prizas – laipiojimas uolomis – pratęsė sportinį renginį ir padovanojo daug neužmirštamų akimirkų išbandant savo jėgas ir ištvermę.