Vasario 10 dieną vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Bičių gyvenimas – tarp gėlių ir šiukšlių“. Netradicinėje pamokoje mokiniai aptarė bičių sandarą, pasisėmė daug naujų faktų apie jų gyvenimą, sužinojo, kad šie vabzdžiai Žemėje gyvena seniau negu dinozaurai.
Pamoką vedęs lektorius labai vaizdžiai parodė, kodėl būtina rūšiuoti šiukšles, saugoti gamtą, patarė, kaip žmogus gali padėti bitėms išgyventi. Visi turi būti atsakingi už šių mažų vabzdžių didžiulę įtaką žmonijai, nes išnykus bitėms be jų būtų galima išgyventi vos ketverius metus.
