Meniu Uždaryti

NAUJI METAI SU NAUJU PROJEKTU

Vos tik baigėsi šventinis eTwinning projektas „Ar jauti, kad ateina Kalėdos?“, mokytoja Sigita Koroliovė sulaukė kvietimo prisijungti prie Graikijos ir Turkijos inicijuoto projekto „MŪSŲ PASAULIO EMOCIJOS“ (“Emotions of our world”). Šį kartą projekto centre bus jausmai, kuriuos išgyvena specialiųjų ugdymo(si) poreikių turintys vaikai.

Ugdytojai iš įvairių šalių bendradarbiaus dalindamiesi gerąja ugdymo patirtimi, kaip mokyti vaikus pažinti ir valdyti savo emocijas, pristatydami vieni kitiems pasiteisinusius mokymo metodus, išbandydami juos ir aptardami virtualiuose susitikimuose. Veiklų metu bus pristatytas ir Montessori metodas, kuriamos skaitmeninės ugdymo priemonės.

Projekto pasiekimai ir nauja patirtis suguls į skaitmeninę knygą, kuria galės naudotis visi specialieji pedagogai ir tėvai, auginantys individualių poreikių turinčius vaikus.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą