Meniu Uždaryti

NACIONALINĖ APLINKOSAUGOS OLIMPIADA

Lapkričio 17 d. vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, į kurios testo klausimus buvo  įtrauktos temos apie klimato kaitos mažinimą, iškastinių išteklių naudojimo problematiką, pažangias technologijas tvariai energijai išgauti, atsakingą elektronikos atliekų rūšiavimą, o taip pat ir įvairioms elektronikos technologijoms reikalingus Žemės išteklius. Šių išteklių iššūkius sušvelnintų atsakingas elektronikos atliekų rūšiavimas, jų perdirbimas ir sugrąžinimas į gamybą žaliavų pavidalu. Nors šios temos nelengvos, tačiau būtinos auklėjant jaunąją kartą, todėl Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada laikoma edukaciniu renginiu, kuriame laimi visi joje dalyvaujantys. Tad nelaukdami rezultatų sveikiname mūsų mokyklos mokinius: Ugnę Daubaraitę (7a kl.), Nedą Mažionį (7b kl.), Gabrielių Truncę (8a kl.) ir Deividą Šach (8b kl.), dalyvavusius tokiame rimtame renginyje ir įgijusius naujų, šiuo metu itin aktualių ir reikalingų žinių apie aplinkosaugą.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą