„MŪSŲ KNYGELĖ“

Klaipėdos Litorinos mokyklos bendruomenė neabejinga įdomioms knygoms, geriems žodžiams ir gražiam raštui, todėl visą savaitę  mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinės vaikų knygos dienai. Vienas jų – renginys „Mūsų knygelė“.

3b klasės mokinukai su  mokytoja Inga Jablonskiene ir auklėtoja Aurelija Kušliene nekantriai laukė susitikimo su Klaipėdos lopšelio-darželio „Versmė“ ugdytiniais ir jų mokytojomis, kad galėtų parodyti mažiesiems draugams pačių sukurtą vaikišką knygelę apie savo mokyklą, pasidalinti mintimis, kaip vyko kūrybinis procesas. Trečiokėlių knygelė vaikų kalba pasakoja  apie jų nuotykius mokykloje, mažomis rankelėmis sukurtos spalvingos  iliustracijos ir fotografijos suteikia galios perteikti įvykius dar ryškiau, pamilti knygos autorius-veikėjus ir atrasti nuostabų vaikų pasaulį. Priešmokyklinukai litoriniečiams pademonstravo savo išpuoselėtą knygelę „Mano pirmoji vardo raidelė“. Vaikų emocijos liejosi per kraštus, kai reikėjo atspėti raidės autoriaus vardą. Ačiū mokytojoms, kurios savo pavyzdžiu įkvepia ir skatina vaikus skaityti, kurti, svajoti,  drąsiai reikšti mintis ir tobulėti!

Smagu kurti ir atrasti vis naujų knygų, keliančių sentimentus, suteikiančių smagių gražios bendrystės akimirkų!