„MOKONOMIKA 2023“

Kovo 9 dieną visos mokyklos vaikus prie ekranų prikaustė didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika 2023“. Šiemetinėje žinių šventėje mokinių laukė net 24 pamokos, vykusios trijose amžiaus grupėse: 1–4 klasių atradėjai, 5–8 klasių kūrėjai ir 9–12 klasių ekspertai. Pirmą kartą renginį kartu su finansų eksperte Justina Bagdanavičiūte vedė aštuntokas Mokas, tiksliau – jo avataras, iš ateities.

Pamokose buvo kalbama apie finansinį raštingumą, emocinį intelektą, robotiką, internetinius žaidimus, virusus, tvarumą, gamtą… Vaikai netgi sužinojo, ką ateityje žmonės valgys, kokios profesijos bus pačios paklausiausios. Pertraukų metu visi aktyviai mankštinosi, žinias tikrinosi „Prototo“ žaidime, virtualiai lankėsi „Swedbank“ finansų laboratorijoje, o pabaigoje kartu su Moku sudainavo finalinę renginio dainą.