MIŠKO PASAKA

Balandžio 27 dieną mokykla pakvietė į šventę, skirtą Motinos dienai. Renginys prasidėjo šiltu

Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapijos klebono kan., teol. dr. Vlado Gedgaudo žodžiu. Pašventinęs Litorinos mokyklą jis palinkėjo mamoms padėti savo vaikams nugyventi gyvenimą prasmingai. Savo linkėjimą klebonas papildė mintimis iš Knuto Hamsuno knygų. Malonus sutapimas, kadangi šiandieninėje šventėje buvo prisimintos mamų ir močiučių skaitytos knygos, persikėlusios į gražų šokio spektaklį „Miško pasaka“. Pasakose visada būna daug stebuklų, netrūko jų ir spektaklyje: dailės ir technologijų mokytojos Jolitos Stumbrienės sukurtas spalvingas miško scenos dekoracijas papuošė netikėtai pražydę vaismedžiai; su vaikais, persikūnijusiais į miško augalus ir gyvūnus, žaidė ir šoko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Šokio katedros studentai, virtę charizmatišku vilku, gudruole lape, nerūpestinga gegute, blizgučius mėgstančia šarka, vietoje nenustygstančiu kiškiu, puškuojančiu ežiuku ir gražuole musmire. Spektaklio režisierės, Litorinos mokyklos šokių mokytojos ir akademijos lektorės Dianos Mockuvienės dėka vaikai ir studentai sukūrė tikrą pasaką, skirtą brangiausiam žmogui – Mamai, Močiutei, Globėjai.

Viską, ką vaikai nuo vaikystės girdėjo,

Į šį pasirodymą šiandien sudėjo,

Norėdami jums iš širdies padėkoti

Už tai, kad padėjot kovoti, svajoti.

Už tai, kad su pasakom mokėt mylėti,

Kliūtis nugalėti, draugais patikėti.

Už tai, kad keliavot mintimis jūs laiku,

Už tai, kad praleidote daug laiko kartu.

Už tai, kad parodėt gyvenimo prasmę,

Šiandieną jie sako Jums nuoširdų ačiū!

Sigita Koroliovė