Meniu Uždaryti

MENINĖ DOVANA LIETUVAI

Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje vyko šventinis koncertas „MES – LIETUVOS VAIKAI“. Tai buvo dovana Lietuvai, mininčiai nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kartu su jaunaisiais muzikantais, dainininkais ir šokėjais į sceną lipo ir Litorinos mokyklos mokiniai. Deimantė Jurčiūtė, Gabrielė Majauskaitė, Nedas Mažionis, Arnas Meškys ir Gintarė Virbauskytė lietuvių gestų kalba įsiliejo į berniukų chorą „Gintarėlis“ ir kartu atliko Eurikos Masytės dainą „Laisvė“. Muzikos mokyklos koncertinę programą papuošė ir Litorinos mokyklos eilėraščių skaitovai: Motiejus Jackus su Deimantu Budriku ir  Dovydas Šluachtenko su Gintare Virbauskyte.

Ačiū mūsų vaikus į sceną atvedusioms mokytojoms: Linai Grigaliūnienei, Dianai Mockuvienei, Ritai Navitskei ir Tomai Žukauskienei!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą